NİÇİN UYDUDAN GENİŞBANT?

UYDU

Tooway, uydu üzerinden yüksek hızda internet servisidir.

KA-SAT uydumuz, ADSL gibi karasal ağların erişemediği noktalar dahil tüm Avrupa’da güvenli, kaliteli, erişilebilir Internet erişimi sunmaktadır. KA-SAT, Internet için özel olarak tasarlanan ilk Avrupa uydusudur. Nerede olurlarsa olsunlar Internet erişimi alamayan evlere 22 Mbps’ye* kadar indirme ve 6 Mbps’ye kadar yükleme hızları sunmaktadır, bu hız ADSL performansına büyük ölçüde eşittir. Tooway’in dijital uçurumun kapanmasında önemli desteği vardır.

NİÇİN TOOWAY?

Uydu üzerinden internet özel ve iş amaçlı kullanımlar için pek çok avantaj sunmaktadır.

Hızlı

22 Mbps’ye kadar indirme ve 6 Mbps’ye kadar yükleme hızları ile, Tooway yüksek hızda internetten yararlanma imkanı sunmaktadır. Veri, ses, konuşma ve görüntü iletme özellikleri ile, kullanımı kolay bir internet servisidir. E-posta ve döküman gönderim-alımına, canlı sohbet, webcam görüşmeleri yapmaya, milyonlarca websitesini taramaya, alışveriş yapma, bankacılık hizmetlerini kullanma, fotoğraf, film, klip, video ve TV programları görüntülemeye hızlı ve kolay erişim sağlamaktadır.

Heryerde

Gökyüzünden sinyal getiren teknolojimiz sayesinde sabit hatta ihtiyacınız yoktur. Bu nedenle Tooway tüm Türkiye’de, uydu kapasitesi oranında mevcuttur. Dağda, sayfiyede, şehir dışında karasal iletişimin zayıf olduğu yerlerde tooway yüksek kalitede internet erişimi sunmaktadır.

Kolay

Telefon hattına ve ilave yazılım yüklemenize gerek yoktur. Internet2e erişmeniz için tek ihtiyacınız, bilgisayarınızla bağlantılı bir uydu anteni ve bir modemdir. Tooway’i kendiniz kurabilir veya sertifikalı bir kurulumcudan destek talep edebilirsiniz.

Güvenilir

Tooway, dünyanın önde gelen uydu telekomünikasyon şirketi Eutelsat’ın uydu üzerinden Internet çözümüdür. Tüm Avrupa’da 190 binden fazla müşterisini internete bağlamaktadır.

DÜŞÜNMEYİN

İhtiyacınıza en uygun Tooway paketini seçin, çağrı merkezimizi arayaın veya sizi geri aramamızı talep edin, satış danışmanlarımız size tüm detayları verip, satışı tamamlayın.

*Mbps: Saniye başına Megabit, internet ve bilgisayar arasındaki veri transfer hızının ölçü birimidir. Her saniyede transfer edilen veri biriminin (bit) sayısına eşittir ve milyonlarla ölçülür (Mbps)