Sabit Hatlarınızı Bulut Santral'e Taşıyarak Dijitalleştirin

40 Yıl önceki teknolojiden kurutularak sabit hatlarınızı yeni nesil SIP altyapı ile tanıştırın.

SIP Tabanlı hatlar bir İnternet bağlantısı üzerinden yapabileceğiniz eşzamanlı çağrıların sayısını artırmanın hızlı, kolay ve en ekonomik yoludur. SIP (VoIP) hatları fiziksel tabanlı telefon hattına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, tek bir telefon hattını sonsuz ölçeklendirme imkanı sağlıyor.

Daha güvenli haberleşin

bulut Santral, çağrılarınızı TLS (Aktarım Katmanı Güvenliği) ve SRTP (Güvenli Gerçek Zamanlı Aktarım Protokolü) teknolojisini kullanarak şifrelemek suretiyle internet üzerinden taşır. Böylece daha güvenli haberleşme olanağı sağlar.

PBX IP Santral Nedir?

PBX, sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan ve 30 yıl önceki bakır kablo teknolojisi ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden VoIP teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş özelliklere sahip yazılım tabanlı yeni nesil IP Santral sistemidir.
PBX IP Santral sayesinde fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtularak dâhili ve harici hat altyapınızı yeni nesil haberleşme teknolojisi olan VoIP sistemi ile ek lisans ihtiyacı duymadan ihtiyacınıza göre sonsuz ölçeklendirebilirsiniz. Tek bir numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp, yapabilirsiniz.

Bazı Özellikleri

  • VoIP Teknolojisi aracılığı ile her yöne uygun tarifeler ile konuşursunuz.
  • Santralinizi internetin olduğu her yerden Mobil olarak kullanırsınız.
  • Onlarca şubenizin santralini tek noktadan yönetebilirsiniz.
  • Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde tüm çağrılarınızı raporlayabilirsiniz.

İşletmenize Bulut Tabanlı Sabit Telefon Altyapısı Kurun

İş hayatında Karşılama her daim çok önemlidir. Peki işletmenizi arayan müşterileri Telefon santralinizin nasıl karşıladığını hiç düşündünüz mü?

İşletmelerin büyük bir çoğunluğu halen günümüzün ihtiyaçlarına cevap vermeyen 40 yıl önceki teknoloji ile çalışan Analog santral altyapısı kullanmakta. Mevcut Analog  PBX Santral sistemleri, son yıllarda teknolojinin artması ile birlikte günümüzün ihtiyaçlarına cevap veremez ve karşılayamaz duruma geldi. Ayrıca işletmelere olan teknik bakım, donanım gibi büyük maliyetleri ve kısıtlı özellikleri nedeni ile dezavantajları büyük ölçüde fazlalaştı. Basitçe söylemek gerekirse, işletmeler için Analog PBX telefon sistemlerinin yüksek maliyeti kaçınılmazdır ve modern iletişimin en temel ihtiyaçlarını bile sağlayamaz.

İşletmeler İçin Geliştirilmiş Şimdiye Kadarki En İyi IP Santral ile Tanışın

1 ile 1000 kullanıcıya kadar dahili aboneyi, yada onlarca şubeyi tek santral üzerinden yönetin.

KobiPBX ile farklı noktalardaki şubelerinizin santral ihtiyacını tek noktadan karşılayabilir, şubeleriniz arasında iletişim ağı kurabilirsiniz. Böylece tüm yerleşkeleriniz kendi aralarında dahili bazlı tamamen ücretsiz konuşarak hem zaman hem para tasarrufu elde edersiniz. Her şubenin santraline santral bakım ücreti ödemez, yeni şube açılışlarında her şube için santral yatırımı yapmanız gerekmez. Kullanıcı sayınız kadar IP telefon almanız yeterli olacaktır.

Anlık Çağrı İzleme Operatör Ekranı

Kullanıcılarınızın meşgul ya da müsaitlik durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Müsait olan dahili aboneleri üzerine tıklayarak bilgisayar üzerinden çağrı başlatabilirsiniz. Ayrıca hangi kuyrukta kaç adet çağrı beklediğini kuyruk kırılımlarına göre anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.